DOSTĘPNE NARZĘDZIA

Psychometr to prosty w obsłudze system elektroniczny, który umożliwia prowadzenie dzienniczków online w celu zapisywania wydarzeń i towarzyszących im przeżyć. Główne narzędzia psychometru to…

DZIENNICZEK EMOCJI

Efektywny sposób na rozwijanie wglądu w świat swoich przeżyć. Pozwala lepiej zrozumieć własną psychikę oraz silne i słabe strony charakteru. W dzienniczku, możesz opisywać codzienne wydarzenia i związane z nimi stany umysłu. Masz też możliwość określenia, w jakim stopniu twoje reakcje emocjonalne były przyjemne lub nieprzyjemne. Raport z dzienniczka umożliwia analizę stanów psychicznych – częstotliwość ich występowania i stopnia nasilenia na przestrzeni czasu. Dzięki temu narzędziu, możesz łatwo obserwować procesy zmian, szczególnie, jeżeli korzystasz z terapii lub świadomie pracujesz nad własnym rozwojem.

bestseller 1

DZIENNICZEK OBJAWU

Doskonałe narzędzie dla tych, którzy chcą zrozumieć dynamikę swoich objawów (np. ataków paniki, napadów obżarstwa). Technika szczególnie pomocna w terapii behawioralno-poznawczej. W dzienniczku możesz tworzyć notatki o swoich objawach: kiedy i gdzie wystąpiły, jaki był stopień ich nasilenia, jakie towarzyszyły im myśli, itp. Analiza raportu umożliwia odkrywanie wzorców związanych z występowaniem i nasileniem objawów. W przypadku osób stosujących jakąkolwiek formę terapii, raport umożliwia ocenę efektów jej działania.

bestseller 1

DZIENNICZEK SNÓW

Analiza marzeń sennych, to według psychoanalityków królewska droga do nieświadomości. Prowadząc ten dzienniczek możesz zapisywać swoje sny i związane z nimi skojarzenia. Każdemu opisywanemu przez siebie snu możesz nadać temat oraz zapisać symbole, które się w nim pojawiły i które mają dla ciebie szczególne znaczenie. Możesz też notować swoje refleksje związane ze snem i interpretacje jego warstwy symbolicznej, w kontekście codziennych wydarzeń i zmian życiowych.

bestseller 1

DZIENNICZEK SNU

Umożliwia tworzenie notatek o czynnościach związanych z zaśnięciem, liczbie przespanych godzin i jakości snu. Jeśli zmagasz się z bezsennością, analiza wydruku dzienniczka ułatwia lekarzowi ustalenie planu terapii i monitorowanie jej efektów. Jeśli prowadzisz Dzienniczek Snu, to każdego ranka warto odnotować w nim godzinę pójścia spać poprzedniej nocy i o której udało ci się zasnąć. Można też zapisywać towarzyszące temu myśli, emocje i inne czynniki, które mogą wpływać na jakość twojego snu.

bestseller 1

W naszym serwisie używamy technologii cookies m.in. w celach:świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.

Copyright 2012 © by Igor Pietkiewicz