ĆWICZENIA RELAKSACYJNE

Relaks jest rzeczą całkowicie naturalną. Każdy może się nauczyć rozluźniać mięśnie i uspokajać strumień myśli. Ćwiczenia relaksacyjne możesz też wykorzystać, aby uaktywnić swój potencjał i łatwiej osiągać cele. Poprawiają koncentrację i pamięć oraz wspierają naturalne siły lecznicze organizmu. Nie należy ich wykonywać w czasie jazdy samochodem lub pod wpływem środków odurzających. Osoby chore na padaczkę, przed wykonywaniem ćwiczeń powinny skonsultować się z lekarzem. Aby osiągnąć najlepsze efekty, należy słuchać nagrań za pomocą słuchawek stereo.

RELAKS (30 min.) Ćwiczenie relaksacyjne, które pomoże ci rozluźnić ciało, zregenerować siły i skupić myśli na tym, czego pragniesz w danej chwili najbardziej.

KONTROLA STRESU (40 min.) Nauka wchodzenia w głęboki stan rozluźnienia, aby nauczyć się redukować napięcie przed ważnym wydarzeniem życiowym (np. zabiegiem medycznym, egzaminem, rozmową kwalifikacyjną).

W naszym serwisie używamy technologii cookies m.in. w celach:świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.

Copyright 2012 © by Igor Pietkiewicz